Dydaktyczne 2016/2017

Osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2016/2017 – semestr I

na szczeblu krajowym, centralnym

1. Miriam Markiewicz brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Reportażu we Wrocławiu.
  2. Kamil Sząszor jest zawodnikiem Arkadii Tczew i bierze udział w wielu międzynarodowych zawodach.

na szczeblu wojewódzkim, regionalnym, okręgowym

1. Po przejściu dwustopniowych eliminacji aż 3 uczennice z naszej szkoły zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego LX Olimpiady Astronomicznej. Są to: Weronika Bruchmann, Karolina Cymanowska i Paulina Feister.
  2. Czworo uczniów klasy IId (Artur Ćwiek, Aleksandra Holk, Joanna Major i Adrain Stolc) brało udział w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej (czekamy na wyniki).
  3. Dwóch uczniów - Kamil Okoniewski i Rafał Rzepka zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Solidarności .
  4. Uczniowie: Natalia Szczepańska, Natalia Wujecka, Mikołaj Cichon, Natalia Szarek, Marta Bielińska dostali się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej.
  5.  Uczniowie: Kamil Kamratowski i Mikołaj Cichon przeszli do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Historycznej.
  6. Uczniowie: Natalia Gołembiewska, Marta Golicka, Mikołaj Osowski przeszli do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.
  7. Mikołaj Osowski przeszedł do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o RP.
  8. Marta Golicka i Katarzyna Karasekprzeszły do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Prawie.
  9. Mikołaj Osowski – etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
  10. Wiktoria Muza, Aleksander Nitkowski, Natalia Appa, Oliwia Gromada, Klaudia Misiorny, Natalia Mazurek, Mikołaj Cichon, Kamil Kamratowski zakwalifikowało się do II etapu Olimpiady o Bezpieczeństwie.
  11. Patrycja Kreft wzięła udział w konkursie „Poznaj Świat niemieckich idiomów” organizowanym przez Centrum Herdera w Gdańsku.

na szczeblu powiatowym, lokalnym, szkolnym

1. Natalia Szczepańska i Adrian Gątarek brali udział w Konkursie Wiedzy o św. Jadwidze Andegaweńskiej i jej czasach.
  2. Uczennice naszej szkoły – Klaudia Chudzik i Małgorzata Cygan wzięły udział w Powiatowym Konkurs o Cystersach.
  3. Uczeń Krystian Stubba wziął udział w Olimpiadzie Historycznej.
  4. W Powiatowym konkursie o Cystersach Kamila Grabowska zajęła I m.
  5. Sara Senusi zdobyła I m. na IX Festiwalu Kociewskim im. Romana Landowskiego.
  6. Uczniowie brali udział w Olimpiadzie Teologicznej.
  7. Miriam Markiewicz otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie o Cystersach.
  8. Uczniowie brali udział w Szkolny Konkursie Rysunkowym „Za oknem mojej szkoły…”.
  9. Uczniowie brali udział Szkolny Etap Konkursu Wiedzy z Historii Sztuki – wyróżnienia otrzymały Marta Bielińska i Natalia Szarek.
  10. Wiktoria Piotrzkowska zajęła III m. w konkursie plastycznym na Festiwalu Kociewskim.
  11. Uczniowie brali udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej (11.01.2017) na etapie szkolnym (Karolina Zemke, , Martyna Jewuła, Adam Andrzejczak, Bogna Leopolt, Oliwia Jankowska, Tomasz Piórkowski i Alicja Galla)