Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

Zajęcia dodatkowe  w  roku szkolnym 2019/2020

(np. przygotowujące do egzaminu maturalnego, dydaktyczno – wyrównawcze, kółka itp.)

l.p.

Rodzaj zajęć

Termin

 

Uczestnicy

Sala lekcyjna

Dzień

godzina

1.

przygotowanie do matury z wos-u

poniedziałek

7.10 – 7.55

klasa II c

2

2.

przygotowanie do matury z j. polskiego

poniedziałek

7.10 – 7.55

klasa III c

14

3.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

wtorek

15.10 – 15.55

klasa I

23

5.

Wolontariat - Caritas

Raz w miesiącu – sobota – niedziela

 

 

 

4.

Projekt „Rewelacja miesiąca”

 

 

 

 

5.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z  wos-u

od stycznia

 

klasa III

21

6.

Zajęcia rekreacyjno – przygotowujące do zawodów sportowych

wtorek

14.25-15.10

klasa I - III

sala gimnastyczna

7.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki

co drugi piątek

14.15 – 15.45

klasa III c

5

8.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego

co drugi wtorek

10.00 – 11.30

W. Szczuka

w domu uczennicy

9.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

co druga środa

14.20-15.05

klasa I bp / III d

23

10.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii

poniedziałek

7.10 – 7.55

klasa III b / c /d

12

11.

Koło filmowe

ostatnia  środa miesiąca

13.30-16.30

klasy I - III

06

12.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

poniedziałek

14.15 – 15.00

klasa II a i II d

24

13.

Przegotowanie do matury z biologii / doradztwo zawodowe

Innowacja biologiczna

środa

 

piątek

14.15 – 15.45

 

14.15 – 15.45

klasa III b/c/d

 

klasa II b – chętni

11

14.

Sparingi piłki siatkowej

wtorek

15.00 – 16.30

klasa I - III

sala gimnastyczna

15.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek

15.05 – 15.50

klasa I b i kl. III

15

16.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka rosyjskiego

środa

7.10 – 7.55

klasy I - III

14

17.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z geografii

poniedziałek

13.30 – 14.15

klasa III b/c/d

02

18.

Konsultacje dla maturzystów z języka poslkiego

wtorek

12.35 – 13.25

klasa III a

22

19.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego - konsultacje

piątek

12.35-13.20

klasa III a i 3 A6

16

20.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego

piątek

7.10 – 7.55

klasa III b/c/d

18

21.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne - biegi

środa

14.15-15.10

klasa I - III

sala gimnastyczna

22.

Zajęcia z uczniem zdolnym – projekt astronomiczny i obserwacje nieba

 

 

klasa I c

 

23.

Zaj. sportowo – rekreacyjne – piłka koszykowa i siatkowa

wtorek

14.20 – 15.30

klasa I – III

sala gimnastyczna