19 grudnia 2015 21:54 | Aktualności

„Strefa Talentów 2015/2016” - przegląd twórczości artystycznej

W dniu 11 grudnia po raz kolejny odbył się w naszej szkole przegląd twórczości artystycznej pod hasłem „Strefa Talentów”. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności z zakresu gry na instrumencie, śpiewu, rapu, recytacji, fotografii czy malarstwa. W tym roku bawiliśmy się pod hasłem przewodnim: Strefa Talentów na ludowo.

Jury w składzie: pani vicedyrektor Ewa Kucks, pani Anna Szulc, pani Monika Zawolińska, przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Paulina Recke postawiło nagrodzić w kategorii nagroda główna : Igora Wasiewicz – Pawlaczyka oraz Szymona Babińskiego. W kategorii rysunek zwyciężył Wojciech Spychalski a w kategorii fotografia Wiktoria Muza. Nagrodę publiczności zdobyli Kuba Żurawski „Żuraw” i Karol Petka „Peka”.

Dziękujemy za udział w zabawie wykonawcom i publiczności ! Zwycięzcom gratulujemy.

DostarczyłaMałgorzata Szanser

Strefa talentów (11.12.2015)