29 maja 2016 22:11 | Aktualności

Nasze sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych (historia-wos-edb)

Nasze sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych  (historia-wos-edb)

Olimpiada HistorycznaOskar Ludwiczak klasa 3b  (finalista etapu wojewódzkiego),

Konstancja Cegłowska klasa 3a (uczestniczka etapu wojewódzkiego).

Olimpiada Wiedzy HistorycznejDaria Miara klasa 3b (uczestniczka etapu wojewódzkiego),

Oskar Ludwiczak klasa 3b  (uczestnik  etapu wojewódzkiego).

Konkurs Wiedzy o św. Jadwidze Andegaweńskiej i jej czasach- Paulina Kicińska klasa 2a – etap powiatowy,Oskar Ludwiczak klasa 3b- etap powiatowy.

Powiatowy Konkurs  Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych- I miejsce – etap powiatowy

(Julia Golińska- kl.1c, Adam Andrzejczak- kl.2c, Aleksander Nitkowski- klasa 2a).

Szkolny Konkurs Wiedzy Historycznej „Przegląd Historyczny” – I miejsce Oskar Ludwiczak klasa 3b ,

II miejsce Daria Miara klasa 3b, III miejsce Szymon Gajewski klasa 2d.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie III Sobieskim i jego czasach- I miejsce Natalia Gołembiewska kl. 2b, II miejsce Dawid Ossowski klasa 2d, III miejsce Michał Kajtek klasa 2b.

Wiedza o Społeczeństwie

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym- Emilia Piotrowska klasa 3a (uczestniczka etapu wojewódzkiego), Karol Kubicki klasa 3a (uczestnik  etapu wojewódzkiego).

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie-Emilia Piotrowska kl. 3a (finalistka etapu wojewódzkiegoIV miejsce), Karol Kubicki klasa 3a  (uczestnik  etapu wojewódzkiego).

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka we Współczesnym Świecie- Oskar Ludwiczak klasa 3b  (uczestnik  etapu wojewódzkiego).

Konkurs wiedzy o Samorządzie Terytorialnym- Rafał Rekowski klasa 3a (II miejsce etap powiatowy, uczestnik etapu wojewódzkiego), Emilia Piotrowska kl.3a – IV miejsce etap powiatowy,

Marta Golicka klasa 2a -etap powiatowy,Paulina Malkus kl.3a – etap powiatowy.

Szkolny Konkurs Wiedzy Politycznej „Przegląd Polityczny”- I miejsce Rafał Rekowski klasa 3a,

II miejsce Emilia Piotrowska kl.3a, II miejsce Paulina Malkus kl.3a.

Olimpiada Solidarności- Kacper Panieczko kl. 2c (uczestnik  etapu wojewódzkiego),

Adam Andrzejczak- kl.2c (uczestnik  etapu wojewódzkiego).

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie - Wiktoria Muza klasa 2a (etap wojewódzki)

Dostarczył: Andrzej Demski