23 grudnia 2016 21:23 | Aktualności

Przedstawienie Wigilijne

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,

Jest taki dzień, w którym gasną wszystkie spory.

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.

Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.

Słowa tej popularnej piosenki kierują nasze myśli niezmiennie w stronę Wigilii. To ona rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia, pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i najbardziej wzruszającym wieczorem roku.. Łamanie się opłatkiem, składanie wzajemnych życzeń to najważniejszy jej moment, to wtedy kruszeją nasze serca i w niejednym oku zalsni łza wzruszenia.. Atmosfera Świąt pozwala nam oderwać się od szarej rzeczywistości, ujrzeć piękno i doznać dobroci, wyrazić komuś miłość i wdzięczność...

Na symboliczną – poetycką Wigilię, dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne i całą społeczność uczniowską, zaprosiła dnia 22 grudnia 2016 roku klasa I A.

Dziękując serdecznie za przybycie „...jak obyczaj stary każe według ojców naszej wiary, pragniemy złożyć Wam życzenia w Dzień Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, która świeci Wam o zmroku, prowadzi Was do szczęścia w NOWYM 2017 ROKU !”.

Dostarczyła: Justyna Flisikowska