26 maja 2017 14:01 | Aktualności

Wyjazd integracyjny klas pierwszych do Milwina (06/2017)

Dnia 14 czerwca 2017 roku uczniowie klasy sportowej i artystycznej, pod opieką p. Justyny Domnik i p. Szymona Machalskiego udali się na wycieczkę integracyjną do Milwina. Piękna pogoda i bajeczne widoki zachęcały do wspólnej zabawy.

Główną atrakcją była najpopularniejsza gra plenerowa ostatnich lat – czyli paintball. Rozmaite scenariusze gry, szereg ciekawych i zróżnicowanych poligonów oraz odpowiednie stroje zapewniły licealistom dwugodzinną rozrywkę i niezapomniane wrażenia.

Po emocjonującej rozgrywce na uczniów czekały kolejne atrakcje – między innymi przeciąganie liny, mecz siatkówki oraz wspólne grillowanie.

Wycieczka z pewnością umożliwiła wszystkim lepszą integrację i doskonałą zabawę. Już teraz planujemy kolejny wypad do Dzikiej Strefy w Milwinie!

Dostarczył: Szymon Machalski