30 listopada 2017 22:53 | Aktualności

Jubileuszowy X Festiwal Twórczości Kociewskiej

22 listopada w Fabryce Sztuk otwarto wernisaż prac plastycznych i juweniliów literackich w ramach X Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego. Tego samego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się również finał recytacji twórczości autorów związanych z Kociewiem.

Uczniowie naszej szkoły reprezentowali społeczność szkolną we wszystkich kategoriach. Jury w sposób szczególny doceniło pracę Wiktorii Piotrzkowskiej, uczennicy klasy II b. Wiktoria zajęła III miejsce w kategorii plastyka. Nagrodę za ilustrację do wiersza Romana Landowskiego pt. „ Adoracja ciszy…” odebrała z rąk przewodniczącego jury – pana Stefana Kukowskiego. Nagroda cieszy nas tym bardziej, że jury podkreśliło wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac.

Gratulujemy.

Dostarczyła: Romana Apostołowicz