11 listopada 2019 22:20 | Komunikaty

Zaproszenie na szkolenie CEN-u w II LO

W poniedziałek 25 listopada br., w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Tczewie odbędą się przeprowadzone przez specjalistów gdańskiego Centrum Edukacji Nauczycieli szkolenia:

1. Nowa podstawa programowa z języka polskiego do szkoły ponadpodstawowej. Wnioski z analizy wyników egzaminu maturalnego z języka polskiego.
  2. Nowa podstawa programowa z historii do szkoły ponadpodstawowej. Wnioski z analizy wyników egzaminu maturalnego z historii.
  3. Nowa podstawa programowa z matematyki do szkoły ponadpodstawowej. Wnioski z analizy wyników egzaminu maturalnego z matematyki.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem nauczycieli tczewskich i powiatowych szkół prosimy o zgłoszenie się na szkolenie poprzez stronę internetową CEN-u.

Czas szkolenia każdego dnia przewidziany jest na 4 godziny: 16.15-19.30.

Liczba miejsc ograniczona .

Do zobaczenia!