16 września 2017 20:36 | Sport

Zuzanna Golicka - brązowy medal w Pucharze Polski w Strzegomiu

Kolejny brązowy medal uczennicy naszej szkoły - Zuzanny Golickiej

W dniach 15-17 września br. w Damaszce odbyły się Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody. W zawodach tych – na dwóch swoich koniach o imionach Pipin i Horn – wzięła udział uczennica naszej szkoły Zuzanna Golicka.

Zawody rozegrano na trzech etapach – I półfinał: konkurs P1 szybkości ( skoki przez przeszkody o wysokości 115 cm), II półfinał: konkurs N zwykły (skoki przez przeszkody o wysokości 120 cm) i finał: konkurs N dwunawrotowy (skoki przez przeszkody o wysokości 120 cm).

Zuzanna startując w finale musiała wybrać jednego z koni i zdecydowała się na Pipina, konia własnej hodowli. Para ta ukończyła przejazd z jednym pechowym błędem i tym samym mimo bardzo trudnych parkurów Zuzanna została brązową medalistką Mistrzostw Pomorza 2017 w kategorii Junior. Udowodniła tym samym po raz kolejny, ze jest zdolną i ambitną zawodniczką.

Gratulujemy!

Dostarczył: Karol Apostołowicz