Ogłoszenia

05 marca 2015 20:00 | Ogłoszenia

Konkurs „#Pomo-życie”

Konkurs „#Pomo-życie”, organizowany w ramach VIII Pomorskiego Kongresu Obywatelskiego, odbędzie się 18.04.2015 na Politechnice Gdańskiej. Celem konkursu jest wciągnięcie młodych Pomorzan w dyskusję publiczną na temat jakości życia na Pomorzu. Naszą intencją jest pokazanie młodym ludziom co wpływa na jakość życia oraz pobudzenie ich do wspólnego działania na rzecz jej podwyższania.

 

Na zwycięzców naszego konkursu czekają cenne nagrody: bilety na Open’er Festival, vouchery do Adventure Park lub do kręgielni, bony do księgarni, publikacje w Dzienniku Bałtyckim i w materiałach Pomorskiego Kongresu Obywatelskiego.

 

Zachęcamy nauczycieli do zaangażowania w konkurs. Opiekun zwycięskiej pracy i/lub opiekun największej ilości prac otrzyma bon upominkowy do księgarni.


Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas VIII Pomorskiego Kongresu Obywatelskiego w obecności ok. 600 uczestników w tym m.in.: Ministrów, Prezydentów Miast, Marszałka Województwa Pomorskiego.

 

Na prace czekamy do 31 marca 2015 r. Można je przesłać na adres konkurs@ibngr.pl lub dostarczyć do siedziby Instytutu: ul. Do Studzienki 63, 80-227 Gdańsk.

 

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie: www.kongresobywatelski.pl
Po inspirację zapraszamy na www.facebook.com/pomozycie

Przeczytano: 448 razy. Wydrukuj|Do góry