11 września 2015 21:26 | Ogłoszenia

SIĘGAJ MARZEŃ - V edycja Programu Stypendialnego PASJOPOLIS 2015/2016

Pasjopolis to program stypendialny przygotowany przez Fundację Platon oraz firmę Apator SA skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Toruniu, Poznaniu, Tczewie, Zielonej Górze i Łodzi.

PASJOPOLIS to projekt dla licealistów, którzy przede wszystkim chcą rozwijać swoje pasje. O stypendia mogą ubiegać się wszyscy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (w tym: liceów ogólnokształcących i profilowanych, techników, szkół artystycznych i zawodowych) uczących się na terenie wybranych miast. W sumie na przestrzeni 4 lat udało nam się już wesprzeć ponad 60 osób w rozwoju swoich pasji.

W ramach V edycji Programu Stypendialnego PASJOPOLIS 2015/2016 przyznanych zostanie 18 stypendiów w wysokości 300 zł/mies. oraz 18 stypendiów w wysokości 200 zł/mies. (stypendium przyznawane na 9 mies.) o łącznej wartości 81.000 zł, w następujących dziedzinach:

• nauki ścisłe, m.in.: architektura, biologia, chemia, elektronika, telekomunikacja, informatyka, elektrotechnika, automatyka, fizyka, matematyka, ekonomia itp.;
  • nauki humanistyczne, m.in.: historia, socjologia, filozofia, język polski, wiedza o społeczeństwie, prawo;
  • zainteresowania artystyczne w takich dziedzinach, jak: literatura, muzyka, malarstwo, film, fotografia, teatr, sztuki wizualne itp.

Wszystkie dokumenty i informacje w formie elektronicznej znajdują się na stronie internetowej Programu Stypendialnego PASJOPOLIS www.pasjopolis.pl lub na fanpage’u pod adresem facebook: pasjopolis.

Szczegóły w załącznikach.

WAŻNA INFORMACJA

Formularz musi zostać przesłany w obowiązującym w danej edycji terminie. Tegoroczny nabór zgłoszeń to 1 - 30 września. Wniosek wraz z załącznikami należy przesłać na adres: programpasjopolis@gmail.com