28 października 2015 17:55 | Ogłoszenia

II Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy - Źródła Marzeń 2016

TERMIN ZGŁOSZENIA DO 1 MARCA 2016!

QUBUS Institute - www.queverton.pl - Zamek Moszna & Zamek Kliczków
Zaprasza na ogólnopolski konkurs literatury fantasy

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy “Źródła Marzeń – Sources of Dreams” ma na celu przede wszystkim propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie literatury ciekawej, zajmującej, a jednocześnie przekazującej pozytywne wartości, m.in. przyjaźni, odpowiedzialności, odwagi oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Konkurs jest także okazją do spotkania nauczycieli różnych miast, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń oraz podniesienia kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w warsztatach metodycznych organizowanych podczas trwania finałów konkursu. Dla uczniów proponowany przez nas konkurs daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności czytania ze zrozumieniem, wyszukiwania i analizowania informacji, redagowania krótkich tekstów użytkowych oraz skonfrontowania ich z rówieśnikami z innych miejscowości.

Szczegółowy opis konkursu tutaj: SZKOŁA CZARODZIEJÓW