13 listopada 2017 11:37 | Ogłoszenia

PROBLEMY na FB TUTAJ:

Fundacja Nowoczesna Polska

Weź udział w Olimpiadzie

Zapraszamy do rejestracji Komisje Szkolne. Elektroniczny System Zgłoszeń jest już aktywny. Na rejestrację placówek i zgłoszenie uczniów i uczennic czekamy do 16 listopada 2017 roku.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w Olimpiadzie Cyfrowej, należy zgłosić się do dyrektora szkoły, który powoła Komisję Szkolną. W skład Komisji wchodzi co najmniej jeden pracownik dydaktyczny szkoły. Przewodniczący Komisji Szkolnej rejestruje placówkę oraz zgłasza uczniów i uczennice, chcące wziąć udział w olimpiadzie, przy użyciu Elektronicznego Systemu Zgłoszeń na stronie internetowej olimpiady w terminie wskazanym w harmonogramie.

Co można zyskać?

Tytułu Laureata/Laureatki Olimpiady Cyfrowej, jeden z trzech indeksów Collegium Civitas wraz ze zwolnieniem z rocznego czesnego oraz przywileje podczas rekrutacji na studia.

Na czym polega Olimpiada Cyfrowa?

Olimpiada Cyfrowa jest olimpiadą interdyscyplinarną, sprawdzającą kompetencje cyfrowe uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Składa się z trzech etapów: testu on-line (listopad 2017 r.), mini-projektów (styczeń – luty 2018 r.) oraz zawodów finałowych (kwiecień 2018 r.).

Śledź nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami na temat Olimpiady!

Więcej tutaj:

olimpiadacyfrowa.pl