Archiwum - Komunikaty

12 października 2015 21:20

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

„Przeciętny nauczyciel mówi

Dobry wyjaśnia

Znakomity nauczyciel daje przykład

Ale ten wielki inspiruje"

William Arthur Ward

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie. Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.

Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów
i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji którą będziecie naśladować.

Dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły. Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym i odznaczonym osobom. Cieszę się razem z Państwem, że tak trudna i wymagająca dużego oddania praca została uhonorowana.

II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego

w Tczewie